Par suņiem: Suņi un kaķi meklē mājas | DELFI Mūsu mīluļi | Suņu patversmes ikdiena
Par lāčiem: Vinnijs Pūks (latviski) | Winnie the Pooh (angliski)
Personificēts: Pirmā lapa | šeit | man tuvas filmas | smuka vieta

Courage the cowardly dog
Gļēvais suns Drosme

Par ko? :
Divi pensionāri Muriela un Justus dzīvo Kanzasas štatā, Nekurienē un viņiem ir suns vaardā Drosme. Katra stāsta pamatā ir patiess stāts... nee - katrā stāstā abiem pensionāriem uzbruuk kādi mošķi, vai viņi iekuļas kādās nepatikšanās, piemēram aizbrauc uz salu kur viņus grib ziedot vulkāna dievam, un tad nu suns Drosme ir tas kas viņus glābj. Sunna ierastais teiciens ir: "Ak šīs lietas ko es daru dēļ mīlestības!", jo vinjš mīl gan Muriel, gan Justus. Justus ir vecs iignna un vienmēr suni baida ar lielu masku un apsaukā par Muļķa Suni un vispaar visi kam nav slikums nosauc suniiti par Muļķa Suni. Muriel savukārt ir pati cilvēciigaakā un iejūtīgaakā persona kādu vien jūs varat iedomaaties.

Izteicieni:
"- Things I do for love!"

"- What do I do? What do I do?
...
- What do I do now, What do I do now? "

"- Stupid dog!"
"- Stupid dog fly!
- The only thing worse than a dog is a fly dog.
- Stupid dog fly!"

Kur? :
Darba dienās un briivdienās pa Cartoon Network. No riitiem ap 9, 13:50 un 18:50. Paskatieties programmaa konkreetam laikam. Sērijas bieži atkārtojas, bet ik pa laikam parāda k-ko jaunu. Atkārtojošaas sērijas parasti ir labas un izbaudu tās skatities atkal un atkal.

Two stupid dogs
Divi muļķa sunni

Par ko? :
Divi sunni viens taksis un viens aitu suns iekuļas dažādos piedzīvojumos. Vienā sērijaa mazais suns bija dzirdeejis kādus sarunājamies un tie viņu sauca par klēpju suni, vinjš bija ljoti sašutis par to un runāja par šo teemu ar lielo suni: "- Vai tu vari iedomaaties, Klēpja suns?!". Taksim ir ljoti bail no kaķa un viņam nekādi neizdodas kaķi aizbaidiit. Turpretī peec viena lielā sunna noreejiena kaķis nokriit uz zemes absoluutā šokā. Tad vēl dažās sērijaas ir parādiits zemnieks, tā pati seja un balss kādreiz tiek atteelota kā sieviete, kā piemēram sērijaa kur abi sunni kapos meklēja kaulu un sieviete nāca apciemot sava nomirušaa mērkaķa kapu - tas bija tas pats zemnieks, tikai apģērbs kā sieviete, un viņi pato to īpaši neslēpa.

Izteicieni:
"- Isn’t that cute?
- But it's WROOOONG!!!!!"

"- I want the toilet seat,
- No, I want the toilet seat.
- No, I want the toilet seat
- But I neeeed a toiled seat.
- Me too.
- But I always wanted to have a broken toilet seat and this is a dream come true.
- Me too.
- My father gave me a toilet seat when I was little, but I lost it...
- Me too.
..."

Kur? :
Katru darba dienu pa Cartoon Network. No riitiem ap 9, ap 16 un vakarā ap 22. Paskatieties programmaa konkreetam laikam. Sērijas bieži atkārtojas, bet ik pa laikam parāda k-ko jaunu. Daudzas sērijas ir tik feinas ka ir interesanti skatīties atkartojumus.


Copyright © 2003-2006. ->vestulēm<-. This copyright notice does not apply to images, unless explicitly noted.