fbpx

Tikai labākā kvalitāte

Mēs piedāvājam tikai augstākās kvalitātes barību. Mēs izvēlamies tikai tos barības veidus, kurus mēs dodam saviem mīluļiem. Šobrīd tā ir zīmola FOURFRIENDS sausā barība no Zviedrijas. Taču mēs strādājam, lai klāstu paplašinātu.

Ņemot vērā, ka mēs visi dzīvojam Latvijā, ļoti svarīgs uzdevums, kuru mēs risinām, ir nodrošināt izdevīgu cenu. Tāpēc jūs būsiet priecīgi atrast pie mums unikālu augstākās kvalitātes barību, kas nesatur graudus un glutēnu, par parasto masu ražotāju cenām. Uzreiz pievērsiet uzmanību faktam, ka suņa, piemēram, kura svars ir 40 kg, barošanas ar FOURFRIENDS līnijā visdārgāko barību JĒRA GAĻA. MONOPROTEĪNS dienas izmaksas ir 1,64 eiro!

Skaitļi runā paši par sevi!

līdz 50 %
dzīvnieku izcelsmes proteīna
no € 70
bezmaksas piegāde
no 99 min.
Piegāde Rīgā un Jūrmalā

Ātra piegāde

Otrais aspekts, kam mēs pievēršam īpašu uzmanību, ir pirkumu piegāde. Tā ir absolūti bez maksas visiem pirkumiem, kas pārsniedz 30 eiro vērtību, visā Latvijas teritorijā.

Ja pasūtāt uz Rīgu, varat izvēlēties kurjera piegādi uz adresi vai piegādi uz jebkuru ērtu Omniva pakomātu. Visiem pārējiem rajoniem un pilsētām ir tikai viens piegādes variants – Omniva pakomāti.

Ērti ir arī tas, ka piegāde ar kurjeru notiks tajā pašā vai nākamajā dienā (atkarībā no pasūtījuma veikšanas laika).

Pirkumu uz Omniva pakomātu mēs nogādāsim pasūtīšanas dienā, un jūs to varēsiet no pakomāta saņemt 1-2 dienu laikā.

Scroll to Top