fbpx

Suņa barošanas izmaksas 40 kg dienā:

  • IepakojumsIepakojums
  • Cena par 1 kgCena par 1 kg
  • Suņa diennakts porcija 40 kg svaraSuņa diennakts porcija 40 kg svara
  • MonoproteīnsMonoproteīns
  • Bez graudiemBez graudiem
  • FourFriends Lamb

  • €1.82

    dienā

  • Iepakojums12 kg
  • Cena par 1 kg€5,17
  • Suņa diennakts porcija 40 kg svara370 gr
  • Monoproteīnsyes
  • Bez graudiemyes
  • Acana Grass-Fed Lamb

  • €2.90

    dienā

  • Iepakojums11,4 kg
  • Cena par 1 kg€7,25
  • Suņa diennakts porcija 40 kg svara400 gr
  • Monoproteīnsyes
  • Bez graudiemyes
  • Platinum Lamb + Rice

  • €2.24

    dienā

  • Iepakojums10 kg
  • Cena par 1 kg€5,2
  • Suņa diennakts porcija 40 kg svara430 gr
  • Monoproteīnsno
  • Bez graudiemрис 15%no
  • PRO PLAN Adult lamb

  • €1.97

    dienā

  • Iepakojums14 kg
  • Cena par 1 kg€4,78
  • Suņa diennakts porcija 40 kg svara480 gr
  • Monoproteīnsno
  • Bez graudiemкукуруза, рисno

Salīdzināt jūsu barību ar zviedru premium klases barību FourFriends:

mēs jums nosūtīsim uz e-mail jūsu barības salīdzinājumu ar FourFriends barību
Scroll to Top